Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

WIELKANOC

W Wielkanoc o godz. 6.oo - Rezurekcja, następne Msze Św. o godz. 9.3o; 11.3o; 12.3o z chrztami i o 17.oo.

W drugi dzień świat Msze Św. według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę tego dnia są przeznaczone na uczelnie katolickie.

W środę na Mszy Św. o godz. 18.oo, modlimy się w int. Ks. Proboszcza z racji imienin.

W środę po Mszy Św. o godz. 18.oo w kościele spotkanie młodzieży, która w sobotę przystąpi do sakramentu bierzmowania.

W piątek, o godz. 16.oo spowiedź dla przystępujących do sakramentu bierzmowania, świadków i bliskich.

W piątek ze względu na uroczyste obchody Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post.

W sobotę Msze Św. o godz. 7.oo; 11.oo - z bierzmowaniem i o godz. 15.oo - z ślubem.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Ofiary z tej Niedzieli są przeznaczone na Caritas, czyli dzieła miłosierdzia Kościoła.

Msza Św. w int. uczestników Byczyńskiej Drogi Krzyżowej będzie 1 maja o godz. 18.oo.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie