Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne.

Dzisiaj o godz. 12.3o dodatkowa Msza Św. z chrztami.

W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem zbiórka do puszek.

Nabożeństwo Różańcowe, w tygodniu po Mszy Św. o godz. 17.oo; w niedzielę o godz. 16.3o. Dzieci każdego dnia otrzymywać będą elementy do układanki różańcowej.

W związku z inwentaryzacją cmentarza, prosimy aby osoby opiekujące się poszczególnymi grobami, po znalezieniu informacji na grobie, zgłosiły się do kancelarii we wtorek lub czwartek.

Można już składać na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.

Osoby, które chciałyby przekazać złom na rzecz świetlicy parafialnej, prosimy o zgłoszenia w zakrystii.

W ramach zajęć świetlicy parafialnej, 17 listopada będzie wyjazd do kopalni "Luiza" w Zabrzu. Dzieci zapisują się już w szkole - ponieważ musimy dokonać rezerwacji - u pani Agnieszki Koziarz.

UU ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W kiosku u ministrantów są kalendarze na 2o19 rok, różańce z Ziemi Świętej z drzewa oliwkowego po 1o zł.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie