Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Jutro przypada 1o1 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. msze Św. o godz. 7.3o; 9.3o; 11.3o i 17.oo.

Osoby, które opiekują się grobami rodzinnymi i znajdą na nich kartki, proszone są o zgłoszenie się w kancelarii.

W sobotę 16 listopada w ramach zajęć świetlicy parafialnej będzie wyjazd do Biblioteki w Jaworznie. Dzieci zapisują się w szkole u pani Agnieszki Biel - Proksa.

W sobotę nie będzie Mszy Św. o godz. 17.oo, o godz. 14.oo Msza Św. z ślubem.

W sobotę 16 listopada od godz. 8.oo będzie odbiór złomu. Osoby, które chciałyby przekazać złom na rzecz świetlicy parafialnej, prosimy o zgłoszenia w zakrystii.

U ministrantów przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Cuda i Łaski Boże, Apostolstwo Chorych i nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku u ministrantów są już kalendarze na przyszły rok.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie