Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

II NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 7.3o zmiana tajemnic różańcowych.

Msze Św. roratnie o godz. 6.3o i 17.oo dla dzieci. Dzieci każdego dnia otrzymują elementy do dekoracji adwentowej.

W środę 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to patronalne święto młodzieży żeńskiej.

W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.3o, poświęcenie medalików dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I Komunii Św.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znalazły informacje, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

Po Mszach Św. u sióstr można nabywać opłatki na stół wigilijny.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicka: Gościa Niedzielnego, Mały Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych oraz nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku u ministrantów są kalendarze na przyszły rok, kartki i ozdoby świąteczne, lampiony, świece Caritas, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, w cenie: duża świeca - 18 zł, mała - 7 zł.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie