Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 12.3o dodatkowa Msza Św. z chrztami.

Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 16.3o, w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.oo.

Jutro przypada 29 rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka.

ZAKOŃCZENIE ROKU KATECHETYCZNEGO
Poniedziałek - 18.o6.2o18r.; godz.17.oo - spowiedź; godz.18.oo Msza Św. dla Gimnazjum - klasy II i III
Wtorek - 19.o6.2o18r.; godz. 18.oo Msza Św. dla Szkoły Podstawowej - klasy I i dla Przedszkola
Środa - 2o.o6.2o18r.; godz. 17.oo -spowiedź; godz.18.oo Msza Św. dla Szkoły Podstawowej - klasy III i IV.
Czwartek - 21.o6.2o18r.; godz. 17.oo - spowiedź; godz. 18.oo Msza Św. dla Szkoły Podstawowej - klasy V; VI: VII

W sobotę nie będzie Mszy Św. o godz. 18.oo; o godz. 15.oo Msza Św. z ślubem.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie