Jesteś
Warning: Undefined array key "parafia" in /home/animations/ftp/parafiabyczyna/index.php on line 224
Gościem na naszej stronie!

Intencje mszalne.. »

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

W środę rozpoczyna się maryjny miesiąc - maj. Nabożeństwo ku czci NMP w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.oo. Dzieci każdego dnia będą otrzymywać elementy układanki majowej.

W piątek 3 maja. Obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski - głównej Patronki naszej Ojczyzny. Jest to 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze Św. o godz. 7.3o; 9.3o; 11.3o i 17.oo. Z racji na przypadającą uroczystość, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę o godz. 7.oo Msza Św. o Niepokalanym Sercu NMP. W sobotę kancelaria nie będzie czynna. O godz. 9.oo pojedziemy do chorych.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.3o zmiana tajemnic różańcowych.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj