Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 12.3o dodatkowa Msza Św. z chrztami.

W przyszłą niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym, uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata - święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

W związku z inwentaryzacją cmentarza, prosimy aby osoby opiekujące się poszczególnymi grobami, po znalezieniu informacji na grobie, zgłosiły się do kancelarii we wtorek lub czwartek.

Bóg zapłać za przekazany złom na rzecz świetlicy parafialnej, i panom za pomoc w załadunku.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W kiosku u ministrantów są kalendarze na 2o19 rok.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie