Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

Nabożeństwo różańcowe, w tygodniu po Mszy Św. o godz. 17.oo, w niedzielę o godz. 16.3o. Dzieci każdego dnia będą otrzymywać elementy do układanki różańcowej.

Można składać na wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znajdą informacje, prosimy o zgłoszenie się kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę, 1 listopada, będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze Św. będą tylko w kościele: o godz. 7.3o; 9.3o; 11.3o. o godz. 15.oo różaniec z wypominkami i Msza Św. Nie będzie Mszy Św. na cmentarzu.

Od soboty, 25 października, obowiązuje limit osób podczas sprawowanych Mszy św. i nabożeństw w kościołach, w naszym kościele 7o osób. Konieczne jest zasłanianie ust i nosa (za pomocą maseczek ochronnych, części garderoby lub przyłbicy). Podobnie podczas uroczystości pogrzebowych.

U ministrantów przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie