Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu.

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 17.oo, w kościele spotkanie z rodzicami i chrzestnymi. W przyszłą niedzielę o godz. 12.3o dodatkowa Msza Św. z chrztami.

W piątek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W czasie kolędy Msze Św. w tygodniu o godz. 7.oo i 17.oo. Kancelaria parafialna nie będzie czynna. Wszelkie sprawy załatwiamy bezpośrednio po Mszach Św.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie