Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Nabożeństwo Różańcowe, w niedzielę o godz. 16.3o, w tygodniu po Mszy Św. o godz. 17.oo. Dzieci będą otrzymywać każdego dnia elementy do dekoracji różańcowej.

Można już składać na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znajdą informacje, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicka: Gościa Niedzielnego, Apostolstwo Chorych oraz nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku u ministrantów są różańce i kalendarze na przyszły rok.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie