Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj dwunasta niedziela zwykła. Obchodzimy Dzień Ojca.

Dzisiaj o godz. 16.3o nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja Eucharystyczna.

W czasie oktawy Bożego Ciała po Mszy Św. o godz. 18.oo procesja Eucharystyczna.

W czwartek po procesji kończącej obchody oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Msze Św. o godz. 9.oo i 18.oo. Uroczysta suma odpustowa w niedzielę o godz. 11.3o; prosimy o przygotowanie asysty.

W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 9.oo i 18.oo. Ofiary składane na tacę sa przeznaczone na wsparcie działalności Ojca Świętego i Stolicy Apostolskiej.

Także w sobotę przypada dzień imienin Księdza Biskupa Piotra Skuchy. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobie Księdza Biskupa.

Msze Św. w tygodniu w czasie wakacji o godz. 7.oo i 18.oo.

Chrzty w lipcu i sierpniu, będą w III niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.3o.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, i nasz parafialny tygodnik Serce Serc, z intencjami mszalnymi na okres wakacji.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie