Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Od dzisiaj po Mszach św. można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok.

W związku z inwentaryzacją cmentarza, prosimy aby osoby opiekujące się poszczególnymi grobami, po znalezieniu informacji na grobie, zgłosiły się do kancelarii we wtorek lub czwartek.

W sobotę w ramach zajęć Świetlicy Parafialnej, będzie wyjazd do Bacówki w Jaworznie. Wyjazd z przed kościoła o godz. 9.oo. Dzieci zapisują się w szkole w pani Agnieszki Koziarz.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie