Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy Okres Wielkanocny.

Nabożeństwo ku czci NMP, w niedzielę o godz. 16.3o., w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.oo;. Dzieci każdego dnia będą otrzymywać elementy układanki majowej.

Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 9.3o, dzieci z klas III przystąpiły do I Komunii Św. Przez cały tydzień dzieci w swoich strojach będą przychodzić na Mszę Św. o godz. 18.oo.

Jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. O godz. 2o.oo na Biskupiej Górze tradycyjne Jaworznickie Sobótki.

W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Dzieci z kl. IV, na Mszy Św. o godz. 9.3o, będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. W sobotę o godz. 9.oo, dla tych dzieci i ich bliskich spowiedź. W niedzielę dzieci zbierają się przed kościołem o godz. 9.15.

W przyszłą niedzielę, w naszej parafii będziemy gościć kleryka z naszego Seminarium, który będzie zbierał nasze ofiary na potrzeby Seminarium.

Ołtarze na Procesję Bożego Ciała będą:

I - koło sióstr;
II - na końcu ul. Rudników;
III - na ul. Gwardzistów;
IV - na ul. Kościelnej; W zakrystii są do odebrania banery do dekoracji.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku u ministrantów są pamiątki na I Komunię Św.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie