Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

W czasie wakacji Msze Św. w tygodniu o godz. 7.oo i 18.oo.

W środę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżnych, po Mszy Św. o godz. 18.oo błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

W dniach od 8 do 13 sierpnia odbędzie się XX Piesza Młodzieżowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Spotkanie informacyjne odbędzie się w Kolegiacie św. Wojciecha, 6 sierpnia o godz. 18.3o. Zapisywać można się w kancelarii parafialnej św. Wojciecha. Koszt pielgrzymki 1oo zł.

U ministrantów przed kościołem można nabyć tygodniki katolickie: Źródło, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie