Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

I NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj I niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty o godz. 6.3o i o godz. 17.oo dla dzieci. Dzieci każdego dnia będą otrzymywać elementy do dekoracji adwentowej.

W piątek, 4 grudnia, wspominamy św. Barbarę - patronkę górników. O godz. 9.oo Msza Św. w int. górników i ich rodzin.

W piątek przypada I piątek miesiąca. W tym miesiącu nie pojedziemy do chorych. Od godz. 16.oo okazja do spowiedzi, o godz. 17.oo Msza Św. Nie będzie czuwania.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.3o zmiana tajemnic różańcowych.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znajdą informacje, prosimy o zgłoszenie się kancelarii parafialnej.

Po Mszach Św. u sióstr można nabywać opłatki a stół wigilijny.

W tym roku ze względu na pandemię nie odwiedzi nas św. Mikołaj.

U ministrantów przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych i nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku są kalendarze na przyszły rok, kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, świece Caritas jako Wigilijne dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca - 18 zł., mała 7 zł.

Przed kościołem strażacy z OSP Byczyna rozprowadzają swoje kalendarze na 2o21 rok.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie