LOGUJ
Podziekowania
News Onas Statut Działalność Galeria
Jesteś naszym
Warning: Undefined array key "przystan" in /home/animations/ftp/parafiabyczyna/przystan/index.php on line 121
Gościem od o3.2oo5!

Dziekujemy ks. Marcinowi za opiekę nad nasza Świetlicą, za cierpliwość i serce, za trud i wyrozumiałość dla naszych Dzieci, za słowa nauki o tym, jak być wartościowym człowiekiem.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Porębskiemu, Prezesowi Biuro-Landu za przekazane wsparcie w formie darowizny pomocy naukowych, bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszemu stowarzyszeniu.

Dziękujemy Zarządowi spółki PCC RAIL S.A. z siedzibą w Jaworznie za przekazane wsparcie w formie darowizny pieniężnej, bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszemu stowarzyszeniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zoorganizować kiermasz wielkanocny, wszystkim wychowawcom i dzieciom za przygotowanie wspaniałych ozdób świątecznych.

We wrześniu pożegnaliśmy ks. Jacka (założyciela naszej Świetlicy Parafialnej w Byczynie oraz pomysłodawcę powstania tej strony), człowieka, który przez lata z oddaniem pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, zawsze czynem podkreślał piękną myśl:

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
Ale po to, abym ja działał i kochał.
Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie,
Ale ja mam obowiązek troszczenia się
O świat, o człowieka.

W podziękowaniu z ogromne serce, trud i pracę, której nie sposób zmierzyć

wdzięczni Przyjaciele Świetlicy.
  Jeśli chciałbyś zostać naszym sponsorem, zamieścić reklamę - napisz, czekamy na Ciebie! Dopisz się do Księgi Gości!