Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o godz. 16.3o; w tygodniu po Mszy Św. o godz. 18.oo.

Dzisiaj dodatkowa Msza Św. o godz. 12.3o z chrztami.

W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W tym tygodniu zakończenie roku szkolnego i katechetycznego:

W poniedziałek o godz. 18.oo Msza Św. dla Przedszkolaków i klas I - II.
We wtorek od godz. 17.oo - okazja do spowiedzi i Msza Św. o godz. 18.oo dla klas III - IV.
W środę od godz. 17.oo - okazja do spowiedzi i Msza Św. o godz. 18.oo dla klas VI - VII.
W czwartek od godz. 17.oo - okazja do spowiedzi i Msza Św. o godz. 18.0o dla klas VIII i młodzieży.

W sobotę nie będzie Mszy Św. o godz. 18.oo, o godz. 15.oo będzie ślub.

Prezydent Miasta Jaworzna informuje, że 22 czerwca br. ( wtorek), w Klubie "NIKO" w Byczynie w ramach Narodowego Spisu Powszechnego, zostanie uruchomione stanowisko do samospisu w godz. od 8.oo do 19.oo. Każdy mieszkaniec otrzyma pomoc pracownika Gminnego Biura Spisowego. Wszystkich, którzy do tej pory nie spełnili obywatelskiego obowiązku zachęcamy do skorzystania z tej formy udziału w spisie powszechnym.

U ministrantów przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia, pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie