Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

>> PRZYSTAŃ <<

Intencje mszalne.. »

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 17.oo, w kościele spotkanie z rodzicami i chrzestnymi. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.3o będą chrzty.

Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. o godz. 7.3o; 9.3o; 11.3o i 17.oo. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

W czasie wakacji Msze Św. w tygodniu o godz. 7.oo i 18.oo.

Pamiętajmy, aby nawet w najbardziej upalne dni, zachować godny strój, kiedy przychodzimy do kościoła. To wyraz szacunku wobec Najświętszego Sakramentu i do samego miejsca świętego.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i nasz parafialny tygodnik Serce Serc z intencjami mszalnymi na okres wakacji.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie