Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

>> PRZYSTAŃ <<

Intencje mszalne.. »

I NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj pierwsza niedziela adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

Od poniedziałku Msze Św. roratnie o Najśw. MP, o godz. 6.3o i dla dzieci o godz. 17.oo. Dzieci każdego dnia będą otrzymywać elementy układanki adwentowej.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca: do chorych pojedziemy o godz. 9.oo, od godz. 16.oo okazja do spowiedzi, o godz. 17.oo Msza Św. i Nabożeństwo do Najśw. SPJ.

W sobotę na Mszy Św. o godz. 9.oo modlimy się w intencji Górników i ich rodzin, z racji święta patronalnego św. Barbary.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 7.3o zmiana tajemnic różańcowych.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znalazły informacje, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku są już świece Caritas - Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: duża świeca - 18 zł.; mała 7 zł., kalendarze na przyszły rok, kartki świąteczne, ozdoby świąteczne, lampiony. U sióstr po Mszy Św. można nabywać opłatki na stół wigilijny.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie