Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

I NIEDZIELA ADWENTU

Dzisiaj pierwsza niedziela adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny i czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

Od poniedziałku Msze Św. roratnie o godz. 6.3o i 17.oo dla dzieci. Dzieci każdego dnia będą otrzymywały elementy do dekoracji adwentowej.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca: do chorych pojedziemy o godz. 9.oo. Od godz. 16.oo okazja do spowiedzi, o godz. 17.oo Msza Św. i Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

W sobotę, 4 grudnia, wspominamy św. Barbarę - patronkę górników. Msza Św. w intencji górników i ich rodzin o godz. 9.oo.

Osoby, które na grobach swoich bliskich znalazły informacje, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej.

Po Mszach Św. u sióstr można nabywać opłatki na stół wigilijny.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicka: Gościa Niedzielnego, Mały Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych oraz nasz parafialny tygodnik Serce Serc. W sklepiku u ministrantów są kalendarze na przyszły rok, kartki i ozdoby świąteczne, lampiony, świece Caritas, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, w cenie: duża świeca - 18 zł, mała - 7 zł.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie