Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 18.oo

wt, czw 16.oo-17.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

12/o6/2o21

Od 13 czerwca, limit osób podczas sprawowanych Mszy św. i nabożeństw w kościołach, maksymalnie 5o proc. miejsc; od 26 czerwca maksymalnie 75 proc. miejsc. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19. Konieczne jest zasłanianie ust i nosa (za pomocą maseczek ochronnych). Podobnie podczas uroczystości pogrzebowych.

12/o6/2o21

ZNIESIENIE DYSPENSY OD UCZESTNICTWA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ
Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 2o czerwca br. dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.

15/o6/2o13 Strona stowarzyszenia została przeniesiona na nowy adres na naszej domenie: http://parafia-byczyna.pl/przystan/. Zapraszamy!

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie